O nas

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie.

Sprawdź ofertę

O nas

 

Nasza firma od 1990r. działa głównie na rynku województwa kujawsko-pomorskiego jak również wykonujemy usługi na terenie całego kraju.
Zatrudniamy specjalistów geodetów posiadających wieloletnie doświadczenie z geodezji i kartografii, zdobyte przy rozmaitych działaniach geodezyjnych, od pomiarów sytuacyjno – wysokościowych po zaawansowane przedsięwzięcia inżynieryjne.

Wiedza i zdobyte doświadczenie pozwala nam sprawnie i bezbłędnie realizować wszelkie powierzone nam zlecenia geodezyjne nawet w najtrudniejszych warunkach. Do grona naszych klientów należą osoby prywatne, indywidualni inwestorzy jak również duże podmioty gospodarcze, takie jak firmy inżynieryjne, projektowe czy budowlane.
Dla nas najważniejsze jest jakość naszych usług i dbałość o klienta. Dokładność pomiarów to bezpieczeństwo inwestycji i gwarantowany spokój w przyszłości.

Zapraszamy już dziś do skorzystania z naszych usług.

Nasze Referencje

Od wielu lat świadczymy bieżącą obsługę geodezyjną dla firm i instytucji.

Zaufali nam między innymi:

Starostwo Powiatowe w Aleksandrowie Kujawskim, Starostwo Powiatowe w Radziejowie, Starostwo Powiatowe w Lipnie, Urząd Gminy w Aleksandrowie Kujawskim, Urzędy Gmin w Zakrzewie, w Bądkowie, w Wagańcu, Urząd Miasta w Aleksandrowie Kujawskim, PKN Orlen SA Płock, Anwil SA Włocławek, P.K.P. SA Warszawa, Energa Operator SA Toruń, Orange SA Warszawa, Algawa Sp. z o.o. Aleksandrów Kujawski, Ekoskład Sp. z o.o. Służewo.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,
dostosowując się do jego potrzeb.